Koga bi radi videli med vratarji?

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a robcek dne 12. avg 2009 07:32

Uradno naj bi bilo u par urah, še zdravniške preglede naj bi opravil pa bo Roma novi vratar Milana, s Kalacom so na tem da sporazumno prekinejo pogodbo (hvalabogu)...tako da glede na to da sta Abbiati in Dida poškodovana bo poleg Storarija še Flavio Roma ki bo odkupljen od AC Monaco kjer je prvo tekmo francoskega prvenstva odsedel na klopi kot 2. vratar. Moje osebno mnenje je da bi lahko zaupali raje mladinskemu golmanu kot trenutno drugemu ne pa da kupujemo neke "starčke".
Uporabniški avatar
robcek
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 192
Pridružen: 04. jul 2009 12:01
Kraj: Ajdovščina

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a Sloma27 dne 12. avg 2009 12:01

Itak je Berlusconi reku da nebomo več kupšovali igralcev plus 30!!! :bandiera:
Uporabniški avatar
Sloma27
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1253
Pridružen: 02. jul 2009 10:30
Kraj: PIRAN

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a ac_davor dne 12. avg 2009 12:09

Uporabniški avatar
ac_davor
Greje člansko klop
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. jul 2009 17:05

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a smoljo dne 12. avg 2009 14:36

starca zamenjujemo s starcem, no ja..sam bi isto raje dal šanso nekomu iz mladinskega pogona, saj kok razumem bi itak bil šele 3ji ali 4ti vratar.
Uporabniški avatar
smoljo
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1613
Pridružen: 29. jun 2009 08:21

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 12. avg 2009 15:05

Itak bo verjetno šele 3. vratar (dokler se ne vrne Abbiati, potem bo 4.), razen če bomo posodili Storarija kam, no upam da se to ne zgodi, ker je bolj zanesljiv kot Dida in Kalac skupaj.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a super_pippo dne 12. avg 2009 15:19

Ah to je bedarija da smo nakupili tega penzjonerja, se pa strinjam da smo se znebili Kalaca in njegove velike plače,
sicer bi pa jst za prvega golmana postavil Abbiatija za drugega Storarija za tretjega Dido za četrtega pa bi poskisil uvedeti kakšnega mladinca, tako da nakup Rome sploh ne bi biv potreben.
super_pippo
Zvezdnik Milana
 
Prispevkov: 245
Pridružen: 05. avg 2009 12:45

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a ricardokaka dne 13. avg 2009 19:30

Tudi jaz se ne strinjam da smo kupili 35-letnika, je veliko mlajših nadarjenih vratarjev, ki bi se radi še dokazali. No morda pa je ta nakup Rome zopet le kakšna finta Berluskonija inGalijanija, pri njima nikoli ne veš kaj naklepata!
Uporabniški avatar
ricardokaka
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 632
Pridružen: 26. jun 2009 16:51
Kraj: križe-gorenjska

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a Desperado dne 13. avg 2009 23:34

Finta=Škrtost =)
Druge obrazlage žal nimam, lahko obrneš to ku češ ma smo vedno na istem mestu. Namesto nabavit enega mladega in potencialno bodočega 1.golmana se grejo jajcat na tak način. Roba da matti...
Uporabniški avatar
Desperado
Častni član foruma
 
Prispevkov: 1191
Pridružen: 24. jun 2009 19:07
Kraj: O-bala

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 13. avg 2009 23:41

Za malo denarja (zastonj mogoče?) smo dobili golmana, ki je 10x boljši od Kalaca in ima bistveno manjšo plačo. Naj samo spomnim, da sta tako Dida kot Abbiati out za Inter, zdaj pa naj dvigne roko tisti, ki bi rad videl Kalača na golu, če se Storariju kaj zgodi do takrat.... .... .... se mi je zdelo.

Poleg tega, pa drugo leto Romi, Storariju in Didi potečejo pogodbe, mogoče se jo bo komu podaljšalo (Storari), poleg tega pa pride Marchetti, za katerega je že vse zmenjeno in bo od drugega leta naprej naš prvi golman. Še kakšna konstruktivna pritožba? Ker meni se zdi, da smo s tem naredili posel in pol, rajši kot gledat Marchettija na panchi letos, ko se vrne Abbiati.
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Koga bi radi videli med vratarji?

OdgovorNapisal/-a peters dne 14. avg 2009 09:03

V tem se strinjam, glede na poskodbe, raje roma kot kalac, ceprav se mi sanja ne v kaksni formi je roma. Kot sem gledal po posnetkih je tip mahnjen na odbijanje v vseh mogocih situacijah, upam da se mu to ne bo prevec mascevalo. Tud to da je 10x boljsi od kalaca se mi zdi pretirana, ampak te razumem :D

Ne morem pa za 'nakup' v veliki meri odsluzenega igralca pred pokojem trditi, da je nakup in pol. Dalec od tega, je samo najbolj ugodno krpanje lukenj. Ce je zadeva zacasna in je ze splanirano za vnaprej ni problema, ampak pri nas se take stvari znajo zavlect (primer favalli, ki pride zastonj za krpanje lukenj, cez eno sezono je pa ze steber obrambe in profesor za vse mlade branilce hehe)
peters
Legenda Milana
 
Prispevkov: 566
Pridružen: 25. jun 2009 12:31
Kraj: Kranj

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron