Tema "Govorice in skrivnosti" - komentarji

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 12. jan 2011 00:59

Sori za dvojni post
Ne vem kako reliabilen je link, ampak nekako potrjuje novico onega "pisca"
http://www.ilsussidiario.net/News/Calci ... so/140546/
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Penny dne 12. jan 2011 12:07

Res je... Baje sta Galliani in Braida tudi dosti zapaljena za Jucileia, ki je odličen vezni igralec, če se ne motim tudi v reprezentanci Brazilije.
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 13. jan 2011 20:31

Za C in M naj bi bilo vse zmenjeno, sta naša igralca, imena pa bosta znana po tekmi z Leccejem... Na forumu zdej ugibajo... Za M se vsi strinjajo, da je Mexes, C pa bi lahko bil ali Coentrao ali Criscito ali celo Constant (čeprav malo verjetno, edino če ga nismo kupili za naslednjo sezono).


Še vedno ostane igralec sredine
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 13. jan 2011 20:36

Za C in M naj bi bilo vse zmenjeno, sta naša igralca, imena pa bosta znana po tekmi z Leccejem... Na forumu zdej ugibajo... Za M se vsi strinjajo, da je Mexes, C pa bi lahko bil ali Coentrao ali Criscito ali celo Constant (čeprav malo verjetno, edino če ga nismo kupili za naslednjo sezono).

Zadovoljen, če je vse to res. Mexes je branilec, ki ga bomo lahko zelo dobro porabili na tekmah Serie A in spočili Nesto/Silvo za tekme Lige prvakov, glede na to da Mexes ne sme igrati v CL, ali? Za C skoraj ne verjamem, da bi bil Constant, glede na to da bi lahko prišel šele poleti (zaradi pravila igranja za različne klube v sezoni oz. letu). Druga dva vemo da sta zelo dobra, tako da je le stvar izbire in cene, imamo pa močno konkurenco (Bayern, Real,..). Pri portugalcu imamo šanse zaradi odnosov z Rui Costo, pri italijanu pa zaradi poletnih biznisov.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Penny dne 13. jan 2011 20:40

Nisem prepričan, da se bo šlo kupovat veznega... V bistvu je brezveze, ker ko se vsi vrnejo, potem imamo Gattusa, Ambrosinija, Pirla, Boatenga, Flaminija, Seedorfa in Strasserja na sredini... Zakaj bi rabli še nega mi ni jasno, mogoče poleti, ampak je Strasser dokazal, da z lahkoto igra. Veliko bolj so nam potrebne okrepitve v obrambi...
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 13. jan 2011 20:41

Ka vam dela težave sredina?
Strasser, Pirlo, Merkel, Gattuso, Ambrosini, Flamini, Seedrof in Boateng (EDIT - Penny mal si me prehito)
Mislim da se bodo počasi drug za drugim po poškodbah vračali, tak da nekih okrepitev ne rabimo, zamenjave so pa tud odlične (sploh Strasser deluje izjemno).
Glede teh govoric pa bog daj da se bo kaj izcimilo, je pa že skoraj prelepo da bi bilo res. M kot Mexes bi bil kar solidna zamenjava lahko (vsaj upam, ker mislim da ga eni preveč hvalite glede na pokazano).
C pa kot Criscito bi mi bil všeč zaradi tega ker je Italijan in želim v ekipi Italijane. C kot Coentrao pa zaradi tega ker je on moj "ljubljenec". Pač navijam poleg Slovenije za Portugalsko (kot tretja je ITA), zato mi je tudi všeč, sploh na SP je bil dober. Zagotovo je Coentrao nekako boljši od Criscita, razen če se motim (ampak mislim da se večina strinja).
Je pa težko reči kdo bo prišel v Milan (če sploh bo). Criscito je iz Genoe, ki je kupila novega LB zato zna priti v Milan ampak lahko da je Genoa tudi zmenjena z Bayernom, zato pa je lahko pred vrati Coentrao, za katerega smo se zanimali, je pa "problem" cena. Jaz sem tako zelo vmes koga bi raje videl v Milanu, sem pa malce bolj na strani Coentraa.
Res me zanima kaj vi menite, koga bi raje gledali v dresu Milana?
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 13. jan 2011 20:44

Ganso bi še vedno prišel prav
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Penny dne 13. jan 2011 20:45

Sem pred kratkim bral, da bi lahko Coentraa dobili za 15 milijonov. To je realna cena njegova, ne pa 30...
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Maldini_<3 dne 13. jan 2011 20:50

korencek66 je napisal/-a:Ka vam dela težave sredina?
Strasser, Pirlo, Merkel, Gattuso, Ambrosini, Flamini, Seedrof in Boateng (EDIT - Penny mal si me prehito)

Imamo dosti igralcev, samo vprašanje je kakšnega tipa vezni igralci so to. Boateng ne more nadomestiti Pirlove vloge, na Merkla se še ne moremo zanašat, pri Seedorfu smo pa vidli kako je. Primankuje nam kreativnosti, to je problem naše sredine. Lazzari bi lahko vnesel prav to, da o Gansu ne govorimo.. ampak se strinjam, da je obramba še večja kriza.


korencek66 je napisal/-a:Res me zanima kaj vi menite, koga bi raje gledali v dresu Milana?

Coentraa raje. Res da je Criscito Italijan, samo moramo gledati še na kvaliteto. Fabio je boljši od Criscita sigurno. Pri Criscitu dosti berem, da sploh naj ne bi bil takooo dober in da se ga v Italiji precenjuje. Ampak, oba sta dobrodošla, oba sta nadgradnja tega kar imamo sedaj. Če pa bi že bila možnost, pa raje Coentraa, čeprav itak Criscito tudi ne bi bil slab.
Uporabniški avatar
Maldini_<3
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2025
Pridružen: 22. jun 2009 22:39

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Penny dne 13. jan 2011 20:54

Kaj pa vem... Mal sem bral in se mnenja delijo. Po eni strani je Criscito Italijan, za večino najboljši levi bočni v serie A in bi mogoče v sistem igre Milana in italijanskega nogometa bolj pasal kot Coentrao. Sploh je meni vedno lepše, če vzameš igralca iz iste lige, ker je tko že navajen na ligo, stil nogometa, življenje... Pri Coentrau nikoli ne veš, lahko da se sploh ne bi znašu v italijanski ligi, podobno kot se recimo bi Miguel Veloso. Vsekakor pa bom izredno navdušen če pride eden od njiju... Kdorkoli bo, bo super!
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron