Tema "Govorice in skrivnosti" - komentarji

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Tema "Govorice in skrivnosti" - komentarji

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 10. jan 2011 01:21

Dejansko je to manjkalo, hvala Liedholmu za idejo.
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 10. jan 2011 01:42

Bom še sem nalimal

Ronaldinho se je strinjal z Leonardom, je naredil prav da je šel.
Je uničeval tudi Pata, ali vam je všeč ali ne, tako je. Milan pred vsem.
Je razlika med temi, ki delajo v Milanu in temi, ki delajo za Milan
Berlusconi je naredil napako, ker ni prodal Dinga poleti, ampak v življenju se dela napake.
Ostal je, ker drugi brazilci niso bili pripravljeni, ampak sedaj smo v stanju, da preživimo brez igralcev, ki so imeli Dinha za boga.
Dinha in Pata so dobili pijane kot zmaje ob sedmih zjutraj in uprava je bila dobra, da ni nič prišlo ven
Preberte si kaj je rekel Thiago Silva včeraj v intervijuju ob odhodu Dinha.
V Bariju se je končala kariera Dinha pri Milanu, on je rekel Patu naj tako proslavlja proti Allegriju če zadane. Pato je po tem bil praktično izven ekipe do prodaje Ronaldinha.
Leonardo je hotel Dinha, da bi potem poizkusil pripeljat Pata.
Dinho je imel drugo možnost letos poleti, zdaj je na vrsti Pato. Predsednik reče eno stvar ("Pri tvojih letih ne bi smel bit toliko poškodovan") in misli nekaj drugega, če vi ne razumete ni problema, važno je, da razume tisti, kateremu je namenjena.



Že nekaj časa govorim, da Pato ni pri stvari. Mogoče ne ravno tukaj na forumu, si pa mislim. Kot sem že nekajkrat poudaril, da ne bi bilo nič narobe, če bi ga prodali. NIkoli se ni opredeljeval za Rossonero for life (hint hint), zato mu komot odpustim, če si želi v drug klub. Če zna bit tok nehvaležen do kluba, ki mu je ponudil vse in ga še naprej toleriral izpadom navkljub in ga podpiral ob poškodbah, lahko spoka zdaj. Berluscino "škrtost" pa so vsi videli že poleti.
@Paloschi, mogoče so zato dost glasne govorice o okrepitvah iz Liverfoola?
Cajt je da klub začne zažigat plevel. Že to, da je Berlusca javno skurcal Ronaldinha in očitno (privatno) ljubljenčka kluba Pata, se kaže, da je Il Presidente back in action.
Je še dosti igralcev, ki bi dali dušo za ta klub

Nekaj sem fixxal
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Sloma27 dne 10. jan 2011 01:56

Penny je napisal/-a:Real nam je januarja pripravljen dat Kakaja skoraj zastonj. Galliani in Berlusconi preučujeta zadevo. Prišel bo le, če bo to nujno (beri: če se ne bodo do takrat nič zmenli za podaljšanje pogodbe z Ronaldinhem).


Bo kej zdej z tega al nič :inlove:
Uporabniški avatar
Sloma27
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1253
Pridružen: 02. jul 2009 10:30
Kraj: PIRAN

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 10. jan 2011 01:59

Ne, sej je pršu Cassano. In po mojem si je tudi Real premislil zaradi vseh njihovih poškodb.
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 10. jan 2011 02:21

Še dobro. zaenkrat se je Cassano izkazal navkljub netreniranju 2 meseca (oz. vsja z nobeno ekipo ne) in neigranju zelo nad pričakovanji. Nimam previsokih pričakovanj, ampak praktično za banane je prišel vrhunski igralec. Zgubiti pa tudi nimamo kaj
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Lovro_7 dne 10. jan 2011 14:40

Jaz glede na zadnje pravim samo to : Še sreča da sta DinGo in Leo šla ;)
Uporabniški avatar
Lovro_7
Častni član foruma
 
Prispevkov: 2444
Pridružen: 25. jun 2009 23:18

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 11. jan 2011 15:27

Ganso naj bi bil že v Milanellu. Če je to res, bi blo super. In bi se potrdile govorice, da Galliani v Brazilijo ni šel samo na počitnice...

Zelo dobro. Če se ne motim igra bolj na sredini oz. nekaj takega kot je Kaka, torej ofenzivni vezist? Če zraven pripeljemo še levega bočnega, ker je tudi o tem nekaj govora bo kar uspešen januarski mercato. Kaj bi mi delali z malo boljšimi boki..
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 11. jan 2011 15:31

Še vedno me zanima ali ima Ganso potni list, ker drugače ga do poletja ne bo (Robinho je zasedel mesto tujca). Drugače pa tisto po mojem ni mišljeno dobesedno, ampak pač da je blizu Milana, da si ne bo kdo delal prevelikih upov.
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Liedholm dne 11. jan 2011 16:20

A nima Robinho španskega potnega lista? Ganso pa naj bi imel italijanskega. Vsaj tako piše na eni nemški strani, kjer držijo bazo podatkov, kateri nogometaš ima katere potne liste.
Uporabniški avatar
Liedholm
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 01. avg 2009 14:58

Re: Govorice in skrivnosti - komentarji

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 11. jan 2011 16:26

Galliani ga je baje prijavil kot tujca, ker ni bil prepričan v legitimnost tistega passaporta in ni hotel problemov. Vsaj tako vem, da se je govorilo poleti, zdej prav 100% pa nisem.

Če ga ima pole super, Galliani je tudi moral nekaj delat ves ta čas v Braziliji...
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Naslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron