Koga bi radi videli v napadu?

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 25. jun 2009 21:18

bandiera
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 25. jun 2009 21:34

Galliani je danes povedal, da je trenutno naš edini cilj Džeko. Sam je rekel, da bi bil srečen če bi ga predstavniki Wolfsburga poklicali in meni, da klub naj nebi zadržal igralca proti njegovi volji. Sam osebno mislim, da bo Džeko slej kot prej naš, neuradne informacije pravijo da v soboto oz. nedeljo. Če bi slučajno prestop Džeka padel v vodo naj bi bila opcija Luis Fabiano (Sevilla) in Adebayor (Arsenal). Če ne pride Džeko, upam da res pride eden od njiju, da ne bomo pobriali spet kakšnih "odpadkov" od drugih. Celotno izjavo Gallianija okoli Džeka, Pata, Cissokhoja in ostalih lahko preberete tukaj(angleščina).
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a vsemogočni dne 25. jun 2009 23:22

No kar se tiče napada sem definitivno za to da se pripelje Džekota, ki mislim da bi bil res prava stvar za nas. Sem ga spremljal že kar lep del zadnje sezone v Wolf pa tudi v reprezentanci in sem skoraj prepričan da bi tip raztural pri nas. Fant je nekaj posebnega, preprosti, 100 % pri nogometu z velikim plusom da je navijač Milana. Čakajo ga še neverjetne stvari, mislim da je že zdaj skoraj jasno da pri nas :P . Diamantu :devil: ...


Ajde Forza Milan
Uporabniški avatar
vsemogočni
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 324
Pridružen: 25. jun 2009 22:43
Kraj: blizu Ptuja

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a Penny dne 26. jun 2009 00:34

Džeko bi bil res neverjetna okrepitev. Od malega navija za Milan, z vsem srcem želi priti k nam. Mislim, da bi bil on za nas lahko novi Sheva. In poleg njega še Pato - mamma mia, to bo pokalo. Mogoče še ne takoj v naslednji sezoni, ma v dbeh do treh letih je to 100% najboljši napada na svetu. Bojim se samo, če bomo mi sposobni tok časa zadržat Pata oz. da ne bo prodan za to, da bomo pokrili rdeče številke. Morate pa priznat, da tudi alternative, ki se omenjajo (Adebayor, Luis Fabiano,...) niso slabe, tko da napad bomo meli tako ali drugače hud v naslednji sezoni. No, itak je 99%, da bo Džeko pristal pri nas, tko da se bo uresniču najboljši scenarij.
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a vsemogočni dne 26. jun 2009 00:48

To to, Raček + Džeko si upam napovedat da bo sekalo kot...S tem da imamo še Boriella, ki upam da bo imel več sreče s poškodbami, ki je tudi super in pa še večni SuperPippo, to je čisto napad po mojem okusu, čista desetka :devil: . Za dvema napadalcema pa Ronnie, ki mislim da se zaveda da sedaj ko ni več Kakaja, da marsikaj sloni na njem. Sam mislim da še zdaleč ni rekel zadnje beseda v fusbalu in še vedno je pri raznih njegovih besedah slišat strast in tudi sam je obljubil da bo letos vse drugače tako z njim kot z Milanom...Torej :rock:
Uporabniški avatar
vsemogočni
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 324
Pridružen: 25. jun 2009 22:43
Kraj: blizu Ptuja

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a cheguevara dne 26. jun 2009 02:06

Od vseh treh naštetih bi v Milanu najraje videl Džeka. Džeko je stroj za doseganje golov. Je die hard milanist, ki bi grizel travo na igrišču, če bi bilo treba. In takšne igralce mi rabimo. Garače, ki bi s srcem in dušo igrali za Milan. Adebayor se mi ne zdi ravno takšen, je pa od teh še najbolj preverjen igralec. On nikoli ni dajal izjav kakršne daje Džeko in je tudi znan po svojih muhah. Ade mi pride naprej kot Seedorf (v formi seveda ne pa takrat, ko se vleče po terenu). Pač svoje odigra po najboljših močeh in je to to.
Tak, da upam, da nas okrepi Džeko. Igranje za Milan je njegova velika želja in upam samo, da Nemci ne bodo preveč trmasti in ga na vsak način držali v klubu. Res, da je pogodbeno vezan na njih toda tudi uprava bi morala poslušat in upoštevat njegove želje in mu omogočit da živi svoje sanje.
Mislim, da bi s svojim odnosom hitro postal pravi ljubljenec navijačev.
Uporabniški avatar
cheguevara
Milanov trener
 
Prispevkov: 763
Pridružen: 24. jun 2009 00:17

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a Penny dne 26. jun 2009 10:45

Ma Wolfsburg ga zagotov ne bo zadrževal proti njegovi volji. Če nismo mi Shevo, ki je bil pri nas sedem let in je bil ikona kluba, tudi oni njega ne bodo. Kokr sm jst seznanjen, naj bi Wolfsburg že iskal zamenjavo za Džeka. V soboto naj bi imel sestanek z igralcem, kjer naj bi jim Džeko še v živo dejal, da ga zanima samo Milan. Baje bo v soboto v Nemčijo letel tudi Galliani, tko da jst pričakujem, da bo najkasneje do ponedeljka Džeko nov igralec Milana. Potem pa v lov za drugimi igralci...
------------------------------
Okrepili smo se z Gianmarcom Zigonijem, ki je prišel iz Trevisa za 1.2 milijona evrov. Gre za 18-letnega napadalca, ki naj bi bil ogromen talent. Super, za njega vem, da se je zanimala praktično vsa italijanska prvoligaška smetana. Pomoje bo fant najprej posojen za kakšno leto ali dve (no, verjetno bo nekdo odkupil polovico kartona, kot je pri nas v navadi), potem pa bo zaigral za nas. Če je res tak talent, kot pravijo...
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a kelcinho dne 26. jun 2009 11:26

Od Adebayorja, Džeka in Luisa Fabiana, bi tudi jaz najraje videl v Milanu Džeka. Je visok, hiter, ima močan strel pa še z obema nogama zna udarit. Takšen e bi pre leti Shevchenko, ampak je naredil usodno napako in odšel v Chelsea. Po resnici povedano mi je Shevchenka škoda, ker če bi ga Milan obdržal, bi Shevchenko še sigurno kakšne 2 ali 3 sezone zabijal gole na skoraj vsaki Milanovi tekmi. Ampak upam, da bo Džeko spet tak napadalec kot je bil Shevchenko nekoč.
Uporabniški avatar
kelcinho
Zlata žoga
 
Prispevkov: 647
Pridružen: 25. jun 2009 21:56

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a ricardokaka dne 27. jun 2009 11:34

Tudi jaz bi zelo rad videl Đeka, kajti res zadnjo sezono je odigral odlično. Če pa prihod Đeka propade (to je na srečo zelo malo možnosti) Pa bi raje morda videl Luisa Fabiana kot Adebayorja, čeprav je fabiano 4 leta starejši ampak vseno. Način igre Fabiana mi je bolj všeč kot Adebayorjev način, tudi če sta oba klasična napadalca. Veliko pa bi jasno pomenila tudi cena odškodnine.
Uporabniški avatar
ricardokaka
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 632
Pridružen: 26. jun 2009 16:51
Kraj: križe-gorenjska

Re: Koga bi radi videli v napadu?

OdgovorNapisal/-a Maldini_<3 dne 27. jun 2009 11:43

Praktično vse strani poročajo o tem, da je danes odločilni dan za Džeka. Baje naj bi se Džeko danes sestal z vodstom Wolfsburga, kjer naj bi jim povedal da si želi v Milan. Potem pa verjamem, da bo prestop vse bližje. Mislim da igralca ne bodo zadrževali v klubu proti njegovi volji. V bistvu je sam važno zdej, da Džeko jasno pove da hoče v Milan. :wasntme: No potem pa se morajo dogovoriti še o ceni...
Uporabniški avatar
Maldini_<3
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2025
Pridružen: 22. jun 2009 22:39

Naslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron