Mercato 2012

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a taura dne 31. avg 2012 19:54

Teoretično se Mesbaha lahko še znebimo.. :worthy
Glede bočnih nismo nič nabavili. Sej Antonini je zaenkrat še dokaj na mestu, njegova zamenjava je Didac Vila ki je trenutno poškodovan..kot levi bočni lahko igra tudi Constant. Na desni strani imamo Abateja ter De Sciglia. Mesbaha niti ne uvrščam v ekipo ker dvomim da bo dobil kaj igralnega časa s takim odnosom kot ga ima..

[edit]
Še imamo šanso da pripeljemo enega igralca!

Milan deposited Mbwia contract in FIGC at the deadline "in case Niccollin decides to sell him".

Torej če se Niccollin pri Marseillu odloči da letos proda Mbwio (drugo leto postane free agent in bo verjetno prišel k nam zastonj) lahko to še vedno stori...
Če se to uresniči bi bilo super ker Mbiwa je res en najboljših branilcev v francoski ligi trenutno..in bi nam prišel še kako prav v paru z Zapato :)
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a Tadej dne 31. avg 2012 19:57

Pol pa mu naj prekinejo pogodbo, saj itak samo keš vleče.
Tadej
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1914
Pridružen: 12. jun 2012 10:42
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a tabl dne 31. avg 2012 20:02

taura je napisal/-a:Teoretično se Mesbaha lahko še znebimo.. :worthy
Glede bočnih nismo nič nabavili. Sej Antonini je zaenkrat še dokaj na mestu, njegova zamenjava je Didac Vila ki je trenutno poškodovan..kot levi bočni lahko igra tudi Constant. Na desni strani imamo Abateja ter De Sciglia. Mesbaha niti ne uvrščam v ekipo ker dvomim da bo dobil kaj igralnega časa s takim odnosom kot ga ima..

[edit]
Še imamo šanso da pripeljemo enega igralca!

Milan deposited Mbwia contract in FIGC at the deadline "in case Niccollin decides to sell him".

Torej če se Niccollin pri Marseillu odloči da letos proda Mbwio (drugo leto postane free agent in bo verjetno prišel k nam zastonj) lahko to še vedno stori...
Če se to uresniči bi bilo super ker Mbiwa je res en najboljših branilcev v francoski ligi trenutno..in bi nam prišel še kako prav v paru z Zapato :)



Se pravi teoretično lahko oddamo pogodbo kateregakoli igralca?
Uporabniški avatar
tabl
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 602
Pridružen: 13. jan 2011 22:20

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 31. avg 2012 20:03

To ne verjamem, da je res. Če daš pogodbo moraš imet dovoljenje kluba, že za podpisat pogodbo ga moraš imet... Ne bom reku za 100%, ma 99,9 pa ja
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a smoljo dne 31. avg 2012 20:04

Moji občutki po tem mercatu so mešani. Nisem nezadovoljen in nisem čist zadovoljen. Če bi pripelajl še LB-ja ali Kakaja oziroma CAM igralca bi bil nekako zadovoljen. Zdaj pa se mi nekak zdi, da temu našemu mozaiku manjka pika na i. Upam pa, da se ne bo v kratkem začel spet kaj prepucavat, da ni keša in da je treba ponovno kakega dobrega prodat. S prodajo Silve in Ibre smo dobli 65 mio, zapravli pa 17,9 mio. Se pravi, da smo nardil skoraj 50 mio plusa in če tle prištejemo še to kok smo prišparal na plačah..
Uporabniški avatar
smoljo
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1613
Pridružen: 29. jun 2009 08:21

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a taura dne 31. avg 2012 20:07

@Paloschi: Nevem a je to res ali ne, slučajno sem zasledil na nekem forumu kjer vsi na debelo razglablajo o tem. Uradnega linka nisem dobil tako da nevem...če dobim kaj več sporočim, čeprav se tud meni zdi čudno to s pogodbo...
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a capcap dne 31. avg 2012 20:12

Mercato je soliden, glede na to kar je zgledalo par tednov pred koncem. Verjetno lahko pričakujemo kaj pametnega januarja... naprimer Mbiwo in Kakaja...
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a taura dne 31. avg 2012 20:27

pa še to ..
AC Milan 100% ‏@Planetmilan
Real Madrid & Milan were close on a Kaka deal, but Kaka's dad stopped the whole thing due to money. Apparently, Real are more upset than us.


ah ja .... :(
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a Tadej dne 31. avg 2012 20:51

Heh...foter požrešni.
Tadej
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1914
Pridružen: 12. jun 2012 10:42
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Mercato 2012

OdgovorNapisal/-a rancid dne 31. avg 2012 21:00

No pa sem ponovno nazaj. Celoten mercato sem namenoma opazoval z razdalje, vendar redno prebiral vaše komentarje. Tako pesimističnega mercata na tem forumu pa še ne in upam da ga tudi nikoli več ne bo!
Za mene je bil letošnji mercato nekaj pričakovanega, z eno napako: nismo kupili igralca s potezo več, kar se nam lahko v boju za scudetto maščuje. Po pravici povedano sem pričakoval Kakaja. Škoda. Lani nas je reševal Ibra, letos morda Pato, če ne bo konstantno poškodovan. Upam da se bosta Bojan in Pazo izkazala. Sredina je kar pokrpana, dokaj mladostna in zna presenetit, kar pa ne drži za obrambo. V obrambi nam manjka kvaliteta. Upam da me demantirajo.
Pri odhodih, sem vesel, da nas je Ibro zapustu, ker roko na srce je za moje pojme preveč obremenjeval celotno ekipo. Škoda je Silve, sam kaj češ, takih ponudb se enostavno ne zavrača. Cassano- no coment!! Za ostalo falango, ki je odšla zaradi starosti, smo že lani ugotavljali, da so naši naredili napako, ko so jim podalšali pogodbe za eno leto, letos nas to zelo tepe, ampak bomo preživeli.

Gremo na scudetto in četrtfinale LP. Go MILAN, go :bandiera: :bandiera: :bandiera:
rancid
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 320
Pridružen: 26. jun 2009 09:42

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron