Mercato 2013

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a acerni6 dne 04. okt 2013 11:00

capcap je napisal/-a:Ma dej dej, kaki toni kr ma 35 let in je še večji čok od matrija. Meni je Matri kul, bo začel zadevati, moti me samo 12 milijonov, če bi ga dobili za 4-5 bi bil še vesel.
Sam ne mi pokat, da bi raje videl Tonija, ker to je bogokletje :)


2 gola nam je vseeno zabil proti Veroni ;) Koliko jih je že Matri to sezono? Za razliko od Matrija, se Toni vsaj bori in igra s srcem. Matri igra samo s ku*cem po svoji babi in gelom za lase na svoji glavi. Pfuj šminkeru, sam pokaj proč od svetega kluba :swear:
Uporabniški avatar
acerni6
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1301
Pridružen: 24. sep 2009 14:02
Kraj: Ajdovščina

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a capcap dne 04. okt 2013 11:31

Kaj misliš, da nam jih Matri ne bi, če bi igral za Verono ali npr. Cagliari? Če igraš slabo te kresne vsak.
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a smoljo dne 04. okt 2013 12:34

No vidiš capcap, zato bi raje videl Tonija, ker za njega ne bi bilo treba porabit 12 mio, ki si jih vrgel skozi okno.. potem bi morda ostalo še nekaj keša za obrambo, no, ta po mnenju allegrija ne potrebuje okrepitev.. Poleg tega bi Tonija lepo posedel ko se vrne Pazzo, kar pa v primeru Matrija ne bo.. Pa poglej ocene od gazzete, proti nevem komu je mel Matri oceno 4, gladko najslabšo, pa tudi sicer je vedno med slabšimi.. Pa je odigral že kar nekaj tekem..
Uporabniški avatar
smoljo
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1613
Pridružen: 29. jun 2009 08:21

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a capcap dne 04. okt 2013 13:20

Ma kaj si ti resen al me hecaš? :) Toni ima skoraj 37 let! Matri lahko igra na visokem nivoju še 3-4 leta... Če maste raje Tonija potem jaz tukaj nisem res razumel nič....
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a acerni6 dne 04. okt 2013 13:37

Še najboljša rešitev bi bila noben od njiju ampak da bi Petagna ostal do zime, potem pa na posojo, ko se Pazzo vrne.. Ampak ne, treba je 12 milijonov dat juvetu, da si lahko Teveza kupijo...
Uporabniški avatar
acerni6
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1301
Pridružen: 24. sep 2009 14:02
Kraj: Ajdovščina

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a diavolo dne 04. okt 2013 14:39

Glede obrambe se govori nekaj o Vidiču ,ki mu poteče pogodba 2014 pri Manchester United sam dvomim...vii kaj meniste?
:devil:
diavolo
Milanov junior
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 04. okt 2013 13:39
Kraj: prvačna

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a smoljo dne 04. okt 2013 18:15

capcap je napisal/-a:Ma kaj si ti resen al me hecaš? :) Toni ima skoraj 37 let! Matri lahko igra na visokem nivoju še 3-4 leta... Če maste raje Tonija potem jaz tukaj nisem res razumel nič....


Kdaj pa jaz nisem resen? :)

Mah kar ti hočem dopovedat je to, da je Matri totalno nepotreben nakup in basta :) S tem kar je on do zdaj pokazal v Milanu, ga še Novakovič pelje scat kadarkoli..
Uporabniški avatar
smoljo
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1613
Pridružen: 29. jun 2009 08:21

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a gattuso dne 04. okt 2013 18:25

Poanta vsega je v tem, da lahko zdaj stokamo glede teh 11 mil in o Matriju, pa ne bo nič zaleglo. Raje upajmo, da se dedu utrga, pa začne gole pokat. Glede Pazzinija je tudi bilo veliko pomislekov, ampak je tip dobro igral, niti ne verjamem, da, ko se bo vrnil, da bo v top formi. Jaz tudi pravim, da je teh 11 mil eu najslabše zapravljenih kar je lahko, ampak bzv o tem vsakič razglabljat. Luca Toni? Drvoseč itq, zabil pa nam je dva gola, ker smo mi bili v obrambi še večji drvoseči. Imeti njega v ekipi raje, kot pa Matrija pa je smešno, tudi, če se Matrija ne bi kupilo se ta denar ne bi investiral v nakup branilca, verjemite.
gattuso
Milanov trener
 
Prispevkov: 710
Pridružen: 25. jun 2009 22:48

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a Gennaro dne 05. okt 2013 00:23

Toni za djabe ali kisto banan, na drugi strani pa Matri za 12 milionckov? Toni any day! Pa sta mi gnila oba, ampak mi smo realno za Matrija za italjanske razmere porabli OGROMNE novce, dobli pa zaenkrat flop igralca. Sej tip prihaja v sanse ampak nikakor ne zabija, upat se mi pa ne da vec...za Robinha sem tut cel zivljenje upal da bo popravil realizacijo pa je ostalo le pri upanju.

taura molim za dan ko bo Inter odsel na svoje, ker bo takrat Milan v izjemni situaciji da za "male pare" dobi San Siro v last ali 100 letni zakup kot Udinese recimo. Ce bi obcina zahtevala neke bolne denarce jim samo reces "prov potem gremo pa na svoje, vi pa ostanite z gromozanskim stadionom ki je prazen in predstavlja strosek. Nebi blo svoh tut da Milano dobi organizacijo EURA 2020, ker bi bla to idealna sansa za konkretno obnovo.
Uporabniški avatar
Gennaro
Častni član foruma
 
Prispevkov: 1473
Pridružen: 26. jun 2009 14:28

Re: Mercato 2013

OdgovorNapisal/-a mrosoner dne 07. okt 2013 16:05

Ne vem kje novinarji zvohajo vse informacije, ampak na nekaterih portalih poročajo, da naj bi se milan zanimal za vratarja CSKja Igorja Akinfejeva. Res močno upam, da se bo neki v prihodnje spremenil, ker tole kar gledamo v tej sezoni, ni vredn pol k....
Kot prvo se mora pripeljat enga trenerja z vizijo in avtoriteto, mogoče varianta spaleti, prandeli, "inzagi"- nimam pojma kako bi se odrezal v članski konkurenci...
Sistem prilagodit na naše igralce, npr 4-2-3-1 ali 4-3-3
Pripeljat vsaj enega bočnega branilca ter enega štoperja. Vezistov imamo kar nekaj, po prihodu honde in seveda vrnitvi kakaja, ter saponara, bo prostor v sredini lepo zapolnjen.
Proda oz posodi se: Nocerina, abateja, MATRIJA, emanuelsona, robinha...
in potem počasi lahko računamo na kaj več. Dokler pa se nekatere stvari nebodo spremenile je pa to en velik šit za nas navijače....
Uporabniški avatar
mrosoner
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 543
Pridružen: 20. jun 2011 18:29

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron