Mercato 2015

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a Penny dne 28. okt 2014 11:36

Dejstvo je, da Suso vsaj na začetku ne bo igral v vezi. Honda nam januarja pobegne na azijsko prvenstvo in ga ne bo en mesec. Ideja je, da bo Suso njegova menjava. S časoma bi potem mogoče lahko igral vezo.

Pri Bonaventuri je pa tako, da naravno on ni vezist. Inzaghi pa ga vidi v vezi in je tudi recimo po tekmi s Fiorentino povedal, da Bonaventuro vidi na levi strani veze, ampak se mora Jack te pozicije priučit in navadit. Na treningih stalno igra v vezi in verjamem, da ko bo pripravljen, da bo redno začenjal v vezi.

Kar se tiče Montoliva. Tip me ni prepričal, samo igralca z njegovimi karakteristikami rabimo kot Sahara vode. Z Bonaventuro na eni in De Jongom na drugi strani, bi bila naša veza po mojem odlična. Kdaj pa jo bomo videli na delu, je vprašanje. Verjetno šele po novem letu. Ker Monto se more najprej vrnit in prit v formo, Bonaventura pa se popolnoma privadit na mesto vezista. Tudi sam bi pa res rad vidu, da bi se dalo šanso tudi Van Ginklu, ki bi po mojem lahko bil dodana vrednost te ekipe.

Se pa vidi, da se nekaj pri nas premika. Letos poleti smo naredili ogromno, OGROMNO. Znebili smo se večine plevela in pripeljali igralce, ki so v prvi vrsti prave osebnosti, pa tudi dobri igralci. Dela se baza, osnova za naprej. Tudi ne pomnim, kdaj je nazadnje Galliani po petih krogih govoril, da imamo točno jasne cilje, kaj je trena pripeljat pozimi. Vedno je govoru v smislu, da je v redu kot je in da ne prišel noben.
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a ElGuapo dne 05. nov 2014 18:26

IL DIAVOLO je napisal/-a:Januarja je predviden prihod Nastasića iz Citya. Taki mercato kot je trenutno na obzorju, je za si prste obliznit ;)


Je še kaj na tem? Komentator na SportKlubu je na veliko govoril kako naj bi se zanj zanimala Roma in da naj bi to bil že skoraj done deal. Tako da glede na vse igralce ki nam jih je roma v zadnjem času speljala mislim da iz tega spet ne bo nič. Upam pa da se motim. :)
Uporabniški avatar
ElGuapo
Zlata žoga
 
Prispevkov: 623
Pridružen: 25. nov 2010 20:05

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a kleemeen dne 10. nov 2014 13:16

Kramarič, ki se ga je omenjalo v povezavi z nami je včeraj zabil 5(?!) golov na pervenstveni tekmi proti 2.ekipi zagrebškega Dinama Lokomotivi. S temi zadetki je svoj izkupiček povečal na neverjetnih 21 ligaških golov v tem letu. :)
kleemeen
Kapetan Milana
 
Prispevkov: 331
Pridružen: 22. dec 2011 21:24

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a ujcic dne 10. nov 2014 15:55

kmalu bodo oba s kekom dobila kakšen kipec pred kantrido ali pa vsaj zvezdico na novem stadionu :)
Uporabniški avatar
ujcic
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 181
Pridružen: 20. feb 2014 15:02
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a kleemeen dne 13. nov 2014 13:27

kleemeen
Kapetan Milana
 
Prispevkov: 331
Pridružen: 22. dec 2011 21:24

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a capcap dne 14. nov 2014 17:06

Bargigia (Sportmediaset) je dejal, da je januarja možna menjava Iličič-Pazzini. Tisti, ki ste proti tej potezni brez panike, ponavadi ne zadene ničesar.
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a mrosoner dne 18. nov 2014 11:59

capcap je napisal/-a:Bargigia (Sportmediaset) je dejal, da je januarja možna menjava Iličič-Pazzini. Tisti, ki ste proti tej potezni brez panike, ponavadi ne zadene ničesar.


Sem tudi jaz zasledil to informacijo, vendar dvomim, da se bo iz tega kaj izcimilo. V bistvo sploh nevem kaj bi si želel, po eni strani bi ga rad gledal v našem dresu, po drugi, pa mislim, da po sedanjem sporu s Katancem ter navijači Fiorentine, mora biti z njem nekaj fajn narobe. Enostavno me pri njem moti vsa ta nezainteresiranost, ki jo kaže na igrišču, pa naj bo to pri Fiorentini ali pa v naši reprezentanci.
Sem pa v malo pregledal, kaj nam v januarju vse napovedujejo. V prvi vrsti se veliko govori o Granitu Xhaki, potem je tu Barcin Montoya, pa Realov Illarammendi, potem sta tu krili Sneijeder, Uchida, pa Sampdoriin Soriano, zagotovo imamo že Susa iz Lpoola, tako da pestro... Kot ponavadi se veliko piše in povezuje, potem pa bomo speljali max tri transferje, pa še to takšne, za katere bomo prvič slišali šele tisti dan.
Uporabniški avatar
mrosoner
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 543
Pridružen: 20. jun 2011 18:29

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a acerni6 dne 18. nov 2014 13:50

mrosoner je napisal/-a: V prvi vrsti se veliko govori o Granitu Xhaki


Dajte se že enkrat odločit, ali se govori o Granitu ali o Taulantu Xhaki, ker je že prava komedija to da vsakič preberem drugo ime... :clap:
Uporabniški avatar
acerni6
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1301
Pridružen: 24. sep 2009 14:02
Kraj: Ajdovščina

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a mrosoner dne 18. nov 2014 14:05

acerni6 je napisal/-a:
mrosoner je napisal/-a: V prvi vrsti se veliko govori o Granitu Xhaki


Dajte se že enkrat odločit, ali se govori o Granitu ali o Taulantu Xhaki, ker je že prava komedija to da vsakič preberem drugo ime... :clap:


Govori se o Granitu iz Borusie Monch., zasledil sem samo njega. Sportmediaset pa je tudi poročal, da naj bi se predstavniki Milana že sestali z agentom GRANITA Xhake in se dogovarjali glede prestopa v januarju.
Uporabniški avatar
mrosoner
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 543
Pridružen: 20. jun 2011 18:29

Re: Mercato 2015

OdgovorNapisal/-a il pazzo dne 20. nov 2014 14:35

januarja pride menjava pazzini okaka? A je ta tip sploh dober?
il pazzo
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 440
Pridružen: 21. feb 2013 20:35

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron