Mercato 2017

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a belinho15 dne 15. sep 2016 22:46

če bi mi bilo res bilo do nekega kluba bi si zmanjšal plačo in ostal, ampak js bi bil plačanc tako da mene nemoreš štet tu zraven :D se bom drugače izrazo zgubli so ibro in prodali luiza ki sta pomojem bla kar dobra prijatelja in je silvo to prizadelo, cavani je bil ze na prvenstveni tekmi zelo zelo porazen šalo na stran. na koncu bo itak podalšav z lepo povišnico nejgov agent ustvarja malo pritiska na vodstvo. lej takšno je pač moje mnenje isto kot pri ženskah ko te 1x prevara.....
Uporabniški avatar
belinho15
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 314
Pridružen: 25. jun 2009 22:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a gattuso dne 16. sep 2016 12:30

belinho15 je napisal/-a:če bi mi bilo res bilo do nekega kluba bi si zmanjšal plačo in ostal, ampak js bi bil plačanc tako da mene nemoreš štet tu zraven :D se bom drugače izrazo zgubli so ibro in prodali luiza ki sta pomojem bla kar dobra prijatelja in je silvo to prizadelo, cavani je bil ze na prvenstveni tekmi zelo zelo porazen šalo na stran. na koncu bo itak podalšav z lepo povišnico nejgov agent ustvarja malo pritiska na vodstvo. lej takšno je pač moje mnenje isto kot pri ženskah ko te 1x prevara.....


Sklepam, da si imel v mislih, ko te 1x prevara, da ji greš poknit kolegico ali mamo ;)
gattuso
Milanov trener
 
Prispevkov: 710
Pridružen: 25. jun 2009 22:48

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a _IKE_ dne 16. sep 2016 13:57

Thiago ima trenutno plače 10,5M , Milan pa mu lahko ponudi koliko? Nekako dvomim da bo igral 3~4M letno. Realno je za pricakovat dabo zahteval okoli 7,5 na leto.


Torej 7,5M ( 15M z davki ) letno za 32 letnika, poleg tega pa še odskodnina PSG-ju ki bo zagotovo 20M+....


PSG ima le 3CB tako da je malo verjetno da ga bodo prodali....

Obramba je problem, samo predtem je treba prej poštimat sredino
_IKE_
Legenda Milana
 
Prispevkov: 530
Pridružen: 05. apr 2012 20:27

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a capcap dne 16. sep 2016 14:04

belinho15 je napisal/-a:če bi mi bilo res bilo do nekega kluba bi si zmanjšal plačo in ostal, ampak js bi bil plačanc tako da mene nemoreš štet tu zraven :D se bom drugače izrazo zgubli so ibro in prodali luiza ki sta pomojem bla kar dobra prijatelja in je silvo to prizadelo, cavani je bil ze na prvenstveni tekmi zelo zelo porazen šalo na stran. na koncu bo itak podalšav z lepo povišnico nejgov agent ustvarja malo pritiska na vodstvo. lej takšno je pač moje mnenje isto kot pri ženskah ko te 1x prevara.....

Mene zanima kdo od vas je šel do šefa in mu rekel da si zmanjša plačo. Igralci naj zasluzijo kolikor morejo zaradi mene, sam da si to zasuzijo z borbo in igro. Danes je to biznis in vsi sluzijo, ne vidim razloga zakaj ne bi igralci, ki so razlog, da navijaci placujemo da se vse to omogoca. Ocitno nekateri se vedno ne veste koliko denarja se obraca v nogometu. Ce nek konglomerat sluzi 10 miljard na leto ne vidim razloga zakaj ne bo recimo ibra dobil 30 milijonov na leto. On bi moral biti prvi v vrsti. Vsa ta denar nosimo v nogomet MI navijači. Dokler bomo to spremljali in vsak dan debatirali o tem bo tako. Casi ko so si igralci nizali place je preteklost, zakaj bi si jih mogli? Sistem je drugacen. Recimo v bivsi jugi je beseda nekaj veljala, danes ti recejo da si ok in drugi dan si na cesti. Kapitalizem je danes igra, ki narekuje tudi vsakdan nogometa. Najbolj zalostno pa je to, da tudi ce bi si silva zmanjsal placo bi ga klub zelel prodat.
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 16. sep 2016 15:32

_IKE_ je napisal/-a:Thiago ima trenutno plače 10,5M , Milan pa mu lahko ponudi koliko? Nekako dvomim da bo igral 3~4M letno. Realno je za pricakovat dabo zahteval okoli 7,5 na leto.


Torej 7,5M ( 15M z davki ) letno za 32 letnika, poleg tega pa še odskodnina PSG-ju ki bo zagotovo 20M+....


PSG ima le 3CB tako da je malo verjetno da ga bodo prodali....

Obramba je problem, samo predtem je treba prej poštimat sredino


20m€+? niti ne, trenutni value je 16m€, glede na to da naj si nebi želel podaljšati pogodbe in je v zadnjem letu + njegova starost bi ga verjetno dobili tudi bolj poceni :) sicer nima veze, pa naj ma plačo 10m€, sej se bojo skeširali kitajci in kot sm že omenu, ne dobimo samo kvalitetnega branilca na igrišču ampak še mnogo več..za Ibro bi pa usi takoj podpisali tudi če bi meu 15m€ plače letno pa je isto že v letih tako kot Silva in ima približno isto izpuščenih tekm na sezono zaradi poškodb
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 16. sep 2016 18:52

#ACMilan are reportedly considering letting Bacca join #CFC in exchange for Fabregas
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a tabl dne 16. sep 2016 23:46

belinho15 je napisal/-a:če bi mi bilo res bilo do nekega kluba bi si zmanjšal plačo in ostal, ampak js bi bil plačanc tako da mene nemoreš štet tu zraven :D se bom drugače izrazo zgubli so ibro in prodali luiza ki sta pomojem bla kar dobra prijatelja in je silvo to prizadelo, cavani je bil ze na prvenstveni tekmi zelo zelo porazen šalo na stran. na koncu bo itak podalšav z lepo povišnico nejgov agent ustvarja malo pritiska na vodstvo. lej takšno je pač moje mnenje isto kot pri ženskah ko te 1x prevara.....

Plačanec? Dej pejdi drkat na drese od interja.... Človek je rdeče črn in kadarkoli je več kot dobrodošel doma :bandiera:
Uporabniški avatar
tabl
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 602
Pridružen: 13. jan 2011 22:20

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a capcap dne 02. nov 2016 11:54

Očitno se je naš mercato 2017 začel že nekaj časa nazaj. Upam da bo vodstvo predalo delo naprej z dobrimi nameni. Predvidevam, da se sedaj dogovarjajo, s katerim igralcem naj se trenutna uprava ukvarja ter dela teren novi. Upajmo...

Milan se po poročanju nizozemskega časnika De Telegraaf zanima za Riechedly-ja Bazoer-ja. Njegov agent je za časopis podal naslednjo izjavo: "Večkrat sem že govoril z Milanovim tehničnim direktorjem Roccom Maiorinom glede Bazoerja."
Ajax naj bi želel 22 miljonov €, Milan jih je pripravljen ponuditi 13. Bazoer je 20-letni organizator igre, ki ima po Transfermarkt.de vrednost 15 milijonov evrov.
Uporabniški avatar
capcap
Milan v krvi
 
Prispevkov: 4572
Pridružen: 23. avg 2010 17:26
Kraj: Wajdušna

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a savicevic dne 02. nov 2016 15:32

Kaj bi dau, da prideta v januarju Isco in Cesc to bi blo fantastično :?: . Potem bi bila vezna linija odlična.
Uporabniški avatar
savicevic
il Re dei risultati
 
Prispevkov: 326
Pridružen: 25. jun 2009 22:30
Kraj: Litija

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 02. nov 2016 17:38

savicevic je napisal/-a:Kaj bi dau, da prideta v januarju Isco in Cesc to bi blo fantastično :?: . Potem bi bila vezna linija odlična.


Ja za Cesca sem bil tudi jaz, ampak bo en sam nateg, če ga pripeljemo. Fabregas od Arsenala ven ni več Fabregas in gre vidno samo navzdol. Kolega, ki redno gleda tekme pravi, da je vreden kvečjemu 10-15 mio €, ampak bi zanj plačali 30. Nima hitrosti, tudi ne teče veliko po igrišču, ampak se bolj vlači. V fazi defenzive tako ali tako nikoli ni preveč blestel, njegova igra je povsem prebrana in je odslužen igralec. Vsako 10 tekmo nekaj pokaže, potem pa spet nič od nič. Mogoče tudi Montella vidi to, pa zato poudarja, da Cesc ni tarča, ter da ga ne potrebuje.
Tako, da se pridružujem mnenju, da ga ne rabimo. Res je, da to ni "naš denar", ampak tudi tega denarja ne bo neomejeno in če bodo zgrešeni nakupi se nam na dolgi rok nikakor ne bo obrestovalo in nas bo teplo. Tako da raje koga drugega. :)
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron