Mercato 2017

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a Lovro_7 dne 13. jul 2017 21:16

Bo pa verjetno pestro pri FFPju predvidevam...
Uporabniški avatar
Lovro_7
Častni član foruma
 
Prispevkov: 2444
Pridružen: 25. jun 2009 23:18

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 13. jul 2017 21:17

Drugač zjutri sm omenju nekega novinarja pri sportface, ki je trdil da bo Biglia prej al slej naš in da bo Lotito popustil...je spet zadel v nulo, zdej pa piše da bo najverjetneje žrtev tega mercata Suso in se ga bo najbrž prodalo
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a Lovro_7 dne 13. jul 2017 21:21

taura je napisal/-a:Drugač zjutri sm omenju nekega novinarja pri sportface, ki je trdil da bo Biglia prej al slej naš in da bo Lotito popustil...je spet zadel v nulo, zdej pa piše da bo najverjetneje žrtev tega mercata Suso in se ga bo najbrž prodalo


To pa mi ni niti malo všeč...
Uporabniški avatar
Lovro_7
Častni član foruma
 
Prispevkov: 2444
Pridružen: 25. jun 2009 23:18

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 13. jul 2017 21:23

Jaz bi načeloma najraje igral 3-4-3:
Donnarumma; Bonucci, Musacchio, Romagnoli; Conti, Biglia, Bonaventura, Rodriguez; Suso, Auba, Calhanoglu
v tem sistemu s Bonaventuro in Calhanoglujem potem pokrivamo pozicije CM/RM/LM/RW/LW, pa potem vstopa s klopi še Kessie... Uf na papirju bomo res močni na začetku sezone, bomo videli kako se bo vse poklopilo in kdo vse bo sploh še prišel (Bonucci?, Auba/Belotti?).

No tudi 4-3-3 bo močna, kar se verjetno na koncu tudi bo igralo, glede na to da očitno že ves čas uigravajo 4-3-3, kar pač pomeni da bo Musacchio ali Romagnoli začenjal na klopi.
Donnaruma; Conti, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Auba, Calhanoglu
Vprašanje kako bo laufala vezna linija. Kessie je precej mlad in neizkušen, bo znal držati dobro formo in igre? Biglie ne poznam preveč, Bonaventura pa je bil tudi pravzaprav pol sezone out. Prav zaradi tega bi sam raje igral s tremi branilci. Prav Juve in Chelsea sta se vrnila na sceno s sistemom s tremi branilci. Meni se mi zdi sistem s tremi branilci super, predvsem za ekipe, ki se vračajo na sceno. Ta sistem nekako gradi na trdi obrambi, ki se hitro pretvori v sistem petih branilcev, obenem pa omogoča še vedno veliko kreacije in napadalnih možnosti.

Upam, da ne preplačamo Bonuccija, ampak zaenkrat kaže, da ga tudi ne bomo. Glede Belottija, pa si ga naj Torino vtakne nekam. Jaz ga ne bi pripeljal za 100 mio €. Njegova realna cena je 40 mio €, glede na to, da je Andre Silva lani zabil 21 golov in smo ga dobili za 38 mio €, pa vsi vemo da je Porto načeloma trd pogajalec. Ajde dam še 50 mio €, vse kar je več je pa čisti nateg in potem bolje da se gre po Aubo. Auba bi bil v vseh klubih prvi napadalec, Belotti pa bi v velikih klubih bolj ali manj samo grel klopco.
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 13. jul 2017 21:27

Bonuccija za 40m€ nemoremo preplačat..če pogledaš da je Stones šel v CIty za 50m€, Bonucci pa je roko na srce en najboljših branilcu na svetu, za 40m€ je to kraja..ampak milo za drago, vi nam Pirla, mi vam Bonuccija :D
Za moje pojme je trenutno najboljši nakup Biglia. Na papirju ne zgleda neki baš ampak trenutno je za moje pojme top regista v Serie A, če nebi imel pogodbe samo do naslednjega leta bi se verjetno njegova cena gibala precej precej višje. Hvala kurcu nam nebo več treba gledat Montoliva in končno bo na njegovem mestu nekdo ki je defenzivno zelo dober in ma dober pregled nad igro in dobro distribucijo žog
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a SkRjO dne 13. jul 2017 21:29

korencek66 je napisal/-a:Jaz bi načeloma najraje igral 3-4-3:
Donnarumma; Bonucci, Musacchio, Romagnoli; Conti, Biglia, Bonaventura, Rodriguez; Suso, Auba, Calhanoglu
v tem sistemu s Bonaventuro in Calhanoglujem potem pokrivamo pozicije CM/RM/LM/RW/LW, pa potem vstopa s klopi še Kessie... Uf na papirju bomo res močni na začetku sezone, bomo videli kako se bo vse poklopilo in kdo vse bo sploh še prišel (Bonucci?, Auba/Belotti?).

No tudi 4-3-3 bo močna, kar se verjetno na koncu tudi bo igralo, glede na to da očitno že ves čas uigravajo 4-3-3, kar pač pomeni da bo Musacchio ali Romagnoli začenjal na klopi.
Donnaruma; Conti, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Auba, Calhanoglu
Vprašanje kako bo laufala vezna linija. Kessie je precej mlad in neizkušen, bo znal držati dobro formo in igre? Biglie ne poznam preveč, Bonaventura pa je bil tudi pravzaprav pol sezone out. Prav zaradi tega bi sam raje igral s tremi branilci. Prav Juve in Chelsea sta se vrnila na sceno s sistemom s tremi branilci. Meni se mi zdi sistem s tremi branilci super, predvsem za ekipe, ki se vračajo na sceno. Ta sistem nekako gradi na trdi obrambi, ki se hitro pretvori v sistem petih branilcev, obenem pa omogoča še vedno veliko kreacije in napadalnih možnosti.

Upam, da ne preplačamo Bonuccija, ampak zaenkrat kaže, da ga tudi ne bomo. Glede Belottija, pa si ga naj Torino vtakne nekam. Jaz ga ne bi pripeljal za 100 mio €. Njegova realna cena je 40 mio €, glede na to, da je Andre Silva lani zabil 21 golov in smo ga dobili za 38 mio €, pa vsi vemo da je Porto načeloma trd pogajalec. Ajde dam še 50 mio €, vse kar je več je pa čisti nateg in potem bolje da se gre po Aubo. Auba bi bil v vseh klubih prvi napadalec, Belotti pa bi v velikih klubih bolj ali manj samo grel klopco.


Se popolnoma strinjam z vsem napisanim, predvsem z zadnjim odstavkom!!

Upam samo, da se ne bomo odkrižali Susota. Če je bil eden izmed najpomembnejših pri nas, ko smo bili brez denarja.. še naj bo sedaj pomemben člen ekipe, ko je denarja ko smetja!

;)
Uporabniški avatar
SkRjO
Zvezdnik Milana
 
Prispevkov: 225
Pridružen: 30. avg 2010 23:03
Kraj: Ptuj

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a kelcinho dne 13. jul 2017 21:30

Biglia je baje naš.
Uporabniški avatar
kelcinho
Zlata žoga
 
Prispevkov: 647
Pridružen: 25. jun 2009 21:56

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 13. jul 2017 22:49

There will be a new meeting with Bonucci's agent tomorrow to close a deal. [@AntoVitiello]
Milan are looking to close the deal for Bonucci before they leave for the China tour @MilanNewsit
Milan will look to close the deal for Bonucci by tomorrow morning. [@cmdotcom]
Corriere dello Sport's @AntBarilla claims Bonucci will be a Milan player by tomorrow.


kot kaže bo jutri Bonucci naš :D
pri MilanNews pišejo da se mormo samo še zmenit kako bomo igralca plačali, ali bo to po obrokih ali bo to v kosu..top!

ubistvu zdej povsod pišejo da je Bonucci naš in da manjka le še uradna potrditev, to pride jutri :)

Piani Mino (Agentianonimi) piše da po podpisu Biglie in Bonuccija iščemo še enega veznega igralca in dva napadalca

BREAKING: Bonucci is practically on his way to Milan. [@DiMarzio]
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a _IKE_ dne 13. jul 2017 23:04

Svašta FM rečeta da bojo mal ejal: potem pa privlečeta biglio in ( najverjetneje bonucija).

Kaj bi šele bilo, če bi rekla zdej bomo pa mal pospešl :devil: ?
_IKE_
Legenda Milana
 
Prispevkov: 530
Pridružen: 05. apr 2012 20:27

Re: Mercato 2017

OdgovorNapisal/-a taura dne 13. jul 2017 23:08

na enem juve forumu trdijo da je razlog za odhod bonuccija in alvesa pizd**** ka sta jo nardila med polčasom LP
Slika
Uporabniški avatar
taura
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1735
Pridružen: 26. avg 2011 01:29

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron