Mercato 2018

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 02. avg 2018 12:08

Še en na sredini ja, pa mislim da bi morali prit v CL naslednje leto.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a Desperado dne 02. avg 2018 13:21

Caldara odlicen deal, ma Higuain... prav me prime :puke:
Bonucci pa tudi si dela figuro di merda. Ni prav on razlagal na veliko kako bi si rad zastartal na novo kariero in pol naredi tako potezo... mores bit res pajaco prve klase.

Treba zacet delat cistko... via Montolivo, Biglia, Abate in podobni kekci. Kdor noce bit del projekta, tam so vrata. In zacet kupovat ruljo ki bo naredila razliko na terenu, bilo kot titolare al menjava. Dovolj je blo zasranih sezon, treba spet bit kompetitiven.
Uporabniški avatar
Desperado
Častni član foruma
 
Prispevkov: 1191
Pridružen: 24. jun 2009 19:07
Kraj: O-bala

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 02. avg 2018 13:27

Crudeli je napisal/-a:Še en na sredini ja, pa mislim da bi morali prit v CL naslednje leto.


ob pogoju, da ne prodamo kakšnega nosilca... recimo Donnarumme ali Susa, sploh slednjega neki omenjajo s Romo, kar mi ni všeč :tmi:
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a acerni6 dne 10. avg 2018 10:38

https://www.acmilan.com/en/news/media/2 ... la-kalinic

:bandiera: :salmilan: :bandiera: :salmilan: :bandiera:

Torej, kakšni so statusi ostalih igralcev v odhodu? Si je kdo že poiskal nov klub? Montolivo, Antoneli, Mauri, Bertolacci?
Uporabniški avatar
acerni6
Silvio Berlusconi
 
Prispevkov: 1301
Pridružen: 24. sep 2009 14:02
Kraj: Ajdovščina

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 10. avg 2018 11:42

Odšli bodo kot kaže še Silva, Montolivo, Locatelli, Mauri ter Antonelli. Še dober teden do konca mercata.. upamo na top okrepitev na sredini, čeprav bo težko.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a il pazzo dne 10. avg 2018 12:06

Antonelli naj bi šel v Empoli (Dimarzio)
il pazzo
Ljubljenec Rossonerov
 
Prispevkov: 440
Pridružen: 21. feb 2013 20:35

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a klekej dne 10. avg 2018 12:20

capcap je napisal/-a:
klekej je napisal/-a:Kako ocenjujete prestop Higuaina? Meni se nakup 31-letnega napadalca, sploh za ta denar, ne sklada z načrtom za prihodnost. Vedno ene in iste napake.


S cutronejem in kaliničem ne pridemo v LP, s Higuainom MORAMO priti v CL... to je dovolj velik razlog pomoje...


Lani se je govorilo, da bomo z Bonuccijem prišli v LP in naskakovali scudetto. Evo nas.. Meni je ta prestopni rok zelo slab. Higuain predrag, Silvi se bo v Valencii odprlo in ga bodo odkupili, Locatelliju tudi. Pri nas enostavno nista dobila šanse, da bi se dokazala, igrale pa so rupe. Vedno ene in iste napake delamo, koliko napadalcev smo kupili v zadnjih petih letih?
klekej
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 131
Pridružen: 02. sep 2010 23:48

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 10. avg 2018 19:31

Malo sem bral novice po drugih portalih. Neki se je spet šušljajo, da bi se lahko prodal Suso v Romo, ampak baje je Leonardo rekel, da se ne bo prodalo ne Susa in ne Locatellija. Če prodamo letos Susa, Locatellija, ob že prodanem Bonucciju smo naredili 3 korake nazaj. Leonardo je še izjavil, da bi lahko šla Bacca in Silva. Silve mi je malo škoda, sploh če se res na veliko trudi in zavzeto trenira, nekaj je že pokazal in obeta veliko. Savič je še vedno predrag. Lotito je dal ultimat in zahteva ponudbe od klubov do nedelje in sicer z zadnjo ceno 120 mio, sicer letos ne bo prodal Saviča. Verjetno pride Bakayoko, ki bo še en destruktor več, potrdil je tudi Sarri, da ga ne potrebuje. Bomo videli, do konca prestopnega roka lahko z enim pametnim nakupom izpeljemo sanjski mercato, lahko pa hitro s omenjenimi prodajami naredimo worst case scenario. :bandiera:
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a klekej dne 12. avg 2018 09:51

Prestopni rok za pozabo. Zadnjih 5 let cel čas po istem konceptu. Preplačevanje starih napadalcev, ki so uporabni sezono ali dve, ali pa še to ne, mladim pa se ne da dovolj priložnosti. Sevilla bo odkupila Silvo, siguren sem, da bo tam pokazal svoj potencial, Locatelli brez predkupne pravice, zdaj se je Gattuso odpovedal še Mauriju, ki je vedno kazal željo in igral dobro, ko je dobil šanso. Ene in iste napake iz katerih se nobena uprava ne nauči nič. Ne vem v čem je fora, ampak nekaj mora bit za vsem tem. Ni to prava pot do vrha, na silo s parimi imeni, ki igrajo eno sezono in se naveličajo..
klekej
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 131
Pridružen: 02. sep 2010 23:48

Re: Mercato 2018

OdgovorNapisal/-a belinho15 dne 12. avg 2018 14:38

klekej je napisal/-a:Prestopni rok za pozabo. Zadnjih 5 let cel čas po istem konceptu. Preplačevanje starih napadalcev, ki so uporabni sezono ali dve, ali pa še to ne, mladim pa se ne da dovolj priložnosti. Sevilla bo odkupila Silvo, siguren sem, da bo tam pokazal svoj potencial, Locatelli brez predkupne pravice, zdaj se je Gattuso odpovedal še Mauriju, ki je vedno kazal željo in igral dobro, ko je dobil šanso. Ene in iste napake iz katerih se nobena uprava ne nauči nič. Ne vem v čem je fora, ampak nekaj mora bit za vsem tem. Ni to prava pot do vrha, na silo s parimi imeni, ki igrajo eno sezono in se naveličajo..


sem bil v preteklih sezonah velik kritik uprave, ampak trenutno si ne zasluzijo kritik
potek trenutnega prestopnega roka se lahko oceni samo pozitivno, dobli smo top napadalca lige v zadnjih letih, dobli smo enega boljših mladih obrambnih igralcev,
znebili smo se kalinica, bertolači in montolivo bacca na izhodnih vratih,
-curtone je podalšal pogodbo
- locateli ni želel na posojo, kar pomeni da se ne vidi več pri nas in ga nima smisla silit, zato vrjetno tudi ni prislo do buyback klavzule( glede na zapise na tujih forumih)
- mauri pač ni materijal za nas, vihrav premali prešibak preveč napak. razen enormne želje ni pokazal nic drugega, tudi poli je imel v svojih časih ogromno želje
- silva pa, si ga videl igrati lani? in na pripravljalnih tekmah? razen par svetlih trenutkov v celotni sezoni pokazal praktičnoNIČ (merillo niso samo goli)
- razen biglie in higuaina ki sta edina nad 30let v prvi postavi sami "mladeniči"
-Bakayoko iz čelsija tik pred prestopom k nam, + omenja se še dva igralca(winger in vezist)()

tako da gelede na trenutno dogajanje na tržnici, same pozitivne stvari(kako bo pa to v praksi bomo pa ocenjevali že pozimi) trenutno pa skoraj da odličen mercato.
glede na transfermark smo 4mil v minuso(prodaje/nakupi) bo pa naslednje leto minus krepko višji.

po dolgem času se mi zdi da bi bilo vredno it na kakšno tekmo
Uporabniški avatar
belinho15
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 314
Pridružen: 25. jun 2009 22:29

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron