Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 12. apr 2010 17:59

Vse bolj se govori, da bo Leonardo po koncu sezone odšel. Resnica je žal, da za to obstajajo realne možnosti, saj Leonardu ponujajo mesto selektorja Brazilije in mislim, da ni variante, da jih bo zavrnil. Tega mu seveda ne morem nikakor zamerit, ker to je priložnost ki jo redki dobijo enkrat v življenju in se je ne zavrne. Govorice, da gre zaradi želje Berlusconija so po mojem en velik nesmisel in obračanje besed Predsednika.

Moje mnenje je, da bi bilo za Milan najboljše če Leo ostane. Mogoče ni najboljši strateg na okoli, ampak se ne sme pozabit, da je to njegova prva sezona v tej vlogi (za razliko od Guardiole, s katerim se ga rado primerja in podobnih ni nikoli treniral mladincev/b ekipe/bil pomočnik...), takoj v klubu kjer se pričakuje rezultate, tudi če so realno gledano nedosegljivi. In mislim, da se je kot strateg odrezal več kot solidno, kot človek in motivator pa še toliko bolj. Pač imel je tako ekipo kot jo je imel, ni bila izvrstna, ampak tudi slaba ne in stanje na lestvici kaže, da ni kar en levak. Najbolj pa me je impresioniral z njegovim odnosom do vsega, do novinarjev, igralcev, nasprotnikov in uprave. Dosti se je povedalo čez njega iz vseh teh strani, ampak on se ni sekiral za nič, se ni pustil sprovocirat in je delal po svojih najboljših zmožnostih naprej. Kar pa mu še bolj štejem v čast je, da je pokazal da ima jajca in je šel igrat 2-4-4 sredi Manchesterja! Sicer je do tega prišlo po spletu okoliščin, ampak vseeno. Skratka vsaka čast za vodenje ekipe letos, tudi če je v taktičnem smislu pogosto pogorel.



Samo vsaka zgodba pride enkrat do konca, mi imamo očitno to nesrečo, da se ravno letos izteče mandat nesposobnemu Dungi in normalno je, da hočejo Brazilci enega svojega trenerja, dosti izbire pa nimajo. Če bi se to zgodilo lani, bi zdaj imeli novega selektorja in Leo bi še par let ostal pri nas. Vsekakor pa ga totalno razumem, da hoče proč, ker tega ne bi zavrnil nihče.

Če bo šel, ne bomo izgubili samo trenerja, ampak (začasno) tudi izvrstnega scouta, ki nam je zrihtal par odličnih igralcev in še nam jih bo, ne dvomim v to. Prepričan sem, da se bo po aventuri v Braziliji vrnil v Milan, mogoče ne takoj, ampak sigurno ni še rekle zadnje besede.

Zdaj pa da preidem k stvari, ČE Leo gre, bomo rabli novega trenerja. Omenja se Lippi, ampak jaz vam že zdaj povem, da če pride ta Gobbo v Milan neham gledat nogomet dokler se ga ne odpusti. Upam, da se bodo naši držali načela, da se da Milan Milanistom in indijanca gladko odjebali. Če se že gremo neke hece s starimi mački je po prvenstvu prost tudi Capello, ki ni samo bistveno boljši trener, ampak tudi Milanista doc. Sicer bi pri njemu trpeli neatraktivno igro, ampak v lovoriko ne gre dvomit. Osebno pa bi še rajši vidu, da se da Milan enemu mlademu trenerju z vizijo. Van Basten, Allegri, Tassotti, Billy... ne vem, verjetno bi bil osebno še najbolj vesel, če pride nazaj Marco. Še vedno pa upam, da Leo na nek način ostane, pa tudi če to pomeni, da Brazilija zmaga prvenstvo in Dunga ostane selektor.

EDIT: Če bi še koga dodali v anketo, napišite.
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Maldini dne 12. apr 2010 18:41

Jaz sem za to da pride Marcello Lippi in da ostane kar se da dolgo!! On je zame najboljsi strateg in motivator na svetu! Osvojil je ze veliko ima izkusnje in ima vse kar potrebuje trener Milana!
Moja prva izbira je se vedno Leonardo,vendar ce on gre zelim da pride Marcello Lippi!

Forza Milan,Forza Lippi :bandiera: :bandiera:
Uporabniški avatar
Maldini
Zvezdnik Primavere
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 06. jul 2009 17:44
Kraj: Makole

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Penny dne 12. apr 2010 18:57

Men je samo pomembno, da se ve takoj po koncu sezone, s kom se bo nadaljevalo. Tko kot se je lansko leto dve uri po koncu zadnje tekmo s Fiorentino vedlo, da Ancelotti gre in da bo Leonardo nov trener. Samo da slučajno ne bo prišlo do kakšnega jajcanja...
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 12. apr 2010 19:16

A. Paloschi lepo napisano glede Leonarda in upam da kljub vsemu ostane.
Če že gre, bi pa najraje videl Capella, dober strokovnjak, ki ve kaj hoče. Nikakor pa ne bi bil zadovoljen z Lippijem, ki mu skor piše bianconero na čelu. Hvala bogu, še real mislm da ga hoče angažirat po koncu sezone ko pellegrini po vsej verjetnosti paka kufre.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a milanist dne 12. apr 2010 19:29

Ja če bo Leonardo zapustil Milan po koncu sezone na klopi definitivno želim Capella. Kjerkoli je bil on so bile lovorike. Tako da moj glas gre Capellu.
milanist
Zvezdnik Primavere
 
Prispevkov: 51
Pridružen: 26. jun 2009 13:48
Kraj: Prekmurje

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 12. apr 2010 19:35

Maldini je napisal/-a:Jaz sem za to da pride Marcello Lippi in da ostane kar se da dolgo!! On je zame najboljsi strateg in motivator na svetu! Osvojil je ze veliko ima izkusnje in ima vse kar potrebuje trener Milana!
Moja prva izbira je se vedno Leonardo,vendar ce on gre zelim da pride Marcello Lippi!


Vse ima, razen možganov. Sej že ko en kliče Gattusa in gladko ignorira Ambrota veš kolko je ura...
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a gattuso dne 12. apr 2010 21:08

Mah,vsak trener ima svojo vizijo in s tem,ko ti govoriš,za nekoga,ki je osvojil svetovno prvenstvo,da nima možganov,potem pa težko karkoli odgovorim na to.Lippi je za marsikaterega trenerja profesor in je tud tole dokazal,tako,da jaz ne bi kar čez njega nekaj govoril.Pa gobbo gor pa dol,to nima zdaj veze.
Koliko sem jaz bil na tekočem,pa se mi zdi,da se je celo Ambrosini odpovedal reprezentanci..naj me popravi kdo,če se motim.
gattuso
Milanov trener
 
Prispevkov: 710
Pridružen: 25. jun 2009 22:48

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Maldini dne 12. apr 2010 21:18

Alberto Paloschi bi se lahko vsaj enkrat vzdrzal in nehal vsiljevat svojega mislenja drugim!! Vse kar ti napises bi moralo biti sveto,vsak ima svoje poglede in mislenje na igralce in trenerje!
Kolikor vem si sam napisal to temo in napisal naj poda vsak svoje mnenje,argumente in glasuje za trenerja za katerega meni da bi bil pravi za Milan! Zdaj pa si zacel pljuvat po clankih in mnenjih drugih forumasev!
V cem je poanta da si sploh nacel to temo? Da si das duska z pluvanjem po drugih clankih al preprosto ne mores iz svoje koze?
Jaz sem za Lippija pa se lahko Paloschi slini in peni kolko hoce,taksno je moje mnenje!!!!!
Uporabniški avatar
Maldini
Zvezdnik Primavere
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 06. jul 2009 17:44
Kraj: Makole

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 12. apr 2010 21:31

Ti lahko podaš svoje mnenje, jaz ga pa ne smem? OK, po želji, ne bom več odgovarjal. Isto si ti "popljuval" po meni kot jaz po tebi...
Mah,vsak trener ima svojo vizijo in s tem,ko ti govoriš,za nekoga,ki je osvojil svetovno prvenstvo,da nima možganov,potem pa težko karkoli odgovorim na to.Lippi je za marsikaterega trenerja profesor in je tud tole dokazal,tako,da jaz ne bi kar čez njega nekaj govoril.Pa gobbo gor pa dol,to nima zdaj veze.
Koliko sem jaz bil na tekočem,pa se mi zdi,da se je celo Ambrosini odpovedal reprezentanci..naj me popravi kdo,če se motim.


Seveda ima vezo če ti Gobbo trenira klub, vsaj po mojem mnenju jo ima. Poglej kaj je naredu z Interjem, recimo. Lej tip očitno ni več pri stvari, upam da se ne boste potem jezili, da ni pomlajevanja ko bodo hodili razni čuki ala Cannavaro iz reprezentance k nam na njegovo željo. In ne, Ambro se ni odpovedal reprezentanci, samo ga Lippi ne jebe 5%, kar je kriminal. Da ne kliče Balotellija in Cassana mi je razumljivo (čeprav si zabija avtogol glede na trenutno ekipo, pač vedno si ne moreš zbirat igralcev na podlagi karakterja), samo kaj mu je Ambro slabega naredil razen tega da ne igra za Juve in ni nek zvezdnik, ki ga mora klicat (Gattuso, Pirlo,..) pa tudi ne vem. Sem bil prav vesel, ko ga je Nesta odjebal :worthy
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Trenerski stolček. Kdo, koliko časa, zakaj, s kom?

OdgovorNapisal/-a Maldini dne 12. apr 2010 21:40

Alberto bi ti se kaj napisal sam se ne bom spuscal na tvoj nivo!
Uporabniški avatar
Maldini
Zvezdnik Primavere
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 06. jul 2009 17:44
Kraj: Makole

Naslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron