Mercato 2011

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a Alberto Paloschi dne 06. okt 2010 20:28

Letos ne bomo dobili nobenega več, tako da je čas za novo temo. Lahko kar nadaljujete debato iz stare, postov se mi ne da premikat :D
Alberto Paloschi
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: 23. jun 2009 12:16

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a marcha2510 dne 06. okt 2010 20:59

Pa nadaljujmo :D

Kaka po moje niti približno ni in ne bo pripravljen podpisat za Merde, pa se lahko vsi skup na glavo postavijo. Sej se ve, ENKRAT MILANISTA, VEDNO MILANISTA in on je MILANISTA :devil: :devil: Tako da tukaj ni bojazni, da bi mu enkrat na San Siru morali celo žvižgat. Kar se pa tiče njegovega prihoda nazaj, pa mi tudi ni preveč všeč. Zakaj? Že res, da je on "naš", ga imamo radi in bi ga radi spet videli v črno-rdečem dresu... ampak vseeno je to precej tvegana poteza, ima kronične težave s poškodbami (baje je bil to celo eden od razlogov za prodajo Realu?), praktično ni igral na nivoju že celo leto in nekaj na silo ga furat nazaj pač ni smiselno. Zakaj je odšel, po svoji volji ali pod prisilo, niti ni pomembno.. Vedno bo dobrodošel, pač ne več v vlogi igralca in ta zgodba bi morala bit zaključena... to je življenje, gremo naprej.

Glede Iličića pa samo nekaj. Jaz mislim, da ima on dejansko potencial postat mogoče celo največji slovenski igralec vseh časov... večji tudi od Zahota, Oblaka in kompanije. Če bo tako nadaljeval, mu bodo slej kot prej evropski giganti začeli trkat na vrata. Zakaj med njimi ne bi bil tud Milan? Sem ga že imel priložnost gledat v ENEM svetem dresu, mogoče ga bom še v DRUGEM :rock:
Uporabniški avatar
marcha2510
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 07. avg 2009 19:56
Kraj: Maribor

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a al3n dne 08. okt 2010 02:03

Ok sedaj pa takole .. prvo kot prvo.. Kaka NNIII Sheva!!! Drugo kot drugo je pa zgodba takšna.. Berlusca in Galliani sta nekega dne razmišljala kako z Kakajem in njegovimi poškodbami.. skovala sta plan, ter ga predstavlila Kakaju, kateri je bil nad njim navdušen. Takoj so začeli kovati zaroto! .. Kakaja prodamo realu za mastne pare, kjer bo seveda skozi poškodovan in takole ga bo real dal "poflikat" na njihove stroške (vemo da je končno bil na operaciji) .. Ko seveda ga poštimajo, se vse njegove tegobe končajo in je čil in zdrav. Seveda so računali na prihod Mourinha, ki bo Kakaja odpisal, tako da nam ustvari idealne pogoje da ga vzamemo nazaj za polovico prodaje, ker se ga real itak hoče rešit. Kaka se vrne v sveti dres, kjer ponovno najde samega sebe (normalno, da nemore bit v belem dresu v top formi, če ne igra z srcem? vsi vemo da je njegovo srce rdeče-črno!!!) in skupaj z njim žanjemo nove in nove uspehe!! No ok, malo za šalo malo zares :P In ne.. nisem pijan :D :P Drugače pa zadnje dni, ko berem članke o Kakaju, imam precej mešane občutke.. če bi slučajno prišel, bi to očitno bilo za ceno Ronaldinha, kateri je zame top igralec vseh časov in enostavno nevem kaj in zaradi česa ima tip v glavi trenutno te blokade - je pokazal proti Lecceju, da se vedno zna, tako da "neznanj" tukaj ne sprejmem. No pa pustimo R80, nazaj na temo! Torej, za ceno R80, kar mi ne diši najbolj, drugače pa kaj pa vem.. če je dejansko sedaj po operaciji OK in bi se teh problemov rešili, ga seveda pozdravljam. Verjamem, da bi doma ponovno pokazal vse veličine, ki jih premore! Vem da sem verjetno enostavno preveč nostalgičen kaj se teh stvari tiče in steška spustim določene "starce" ampak jebiga.. tak sem :) Težko človek spusti nove osebe v "familijo" in Kaka bo vedno član moje, tako da še enkrat kaj pa vem. Tako da še enkrat - "Impossible is Nothing, Nothing is impossible" !! :bandiera:

EDIT: Iličić ?? Bring it on!
Uporabniški avatar
al3n
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: 11. mar 2010 01:08

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a Juice dne 09. okt 2010 14:38

"If Kaka does come back, then it will only be for Milan. Adriano Galliani inserted a clause at his sale in which the Brazilian cannot play for any other club," <- Moggijeve besede. Je res tole o klavzuli ?
Uporabniški avatar
Juice
Milanov predsednik
 
Prispevkov: 975
Pridružen: 26. jun 2009 01:22
Kraj: Maribor

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a Maldini_<3 dne 10. okt 2010 14:39

Imena ki se povezujejo z nami: David Luiz in Sakho. Cenejši varijanti za obrambo sta Astori in Canini. Za sredino pa se še vedno omenja Kaká.
Uporabniški avatar
Maldini_<3
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2025
Pridružen: 22. jun 2009 22:39

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 10. okt 2010 16:26

Sam bi namesto Kakaja, veliko raje videl kakšnega Pastoreja, res da so to le sanje, ampak če se bi odprla minimalna možnost za nakup bi jo bilo treba nujno izkoristit. Zame trenutno 1-2 igralec Serie A, ki je odličen v skoraj vseh pogledih nogometa.
Malo k realnosti: Če nam uspe nazaj pripeljat Kakaja ok, če ne tudi prav. Steklenega smo ga prodali, dosti drugačen sedaj ne more bit, tako da sem glede tega skeptičen. Za obrambo bi bilo treba počasi iskat partnerja za Silvo, ker tudi Nesta ni večen..
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a ricardokaka dne 10. okt 2010 19:26

Če bi kaka res pršel nazaj bi z njim zopet zaslužili okoli 30 miljonov ( za enoletno izposojo vbistvu) in to bi bilo super, toda če Ronaldiniho ostane, kje in kdo bi potem igrali: Kaka, Pato, Robiniho, Ibrahimovič, Ronaldiniho , to bi bil pravi kaos in mislim da že malce pretiravanje, če se ga zamenja za Ronaldiniha pa bi bilo morda OK, toda vse skupaj veliko tveganje , kajti Ronaldiniho igra toplo- ledeno, Kaka pa trenutno sploh ne igra , toda mislim da bi pri nas spet ka-boom ( eksplodiral)
Uporabniški avatar
ricardokaka
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 632
Pridružen: 26. jun 2009 16:51
Kraj: križe-gorenjska

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a cavalli dne 10. okt 2010 23:17

al pa tale naš Pato (Milanista per siempre), k prav da nebo prestopu v noben drug klub, vendar če bi šlo za barcelono bi šel takoj!!!mislm, mamo samo prodane duše u klubu, al kako?čim se javi kšna barcelona al pa chealsea, so takoj usi za...PREJ PA USI MILAN ZA VEDNO...
MALDINI...GRANDE CAPITANO ! ! !
:bandiera: :bandiera: :bandiera:
Uporabniški avatar
cavalli
Zvezdnik Primavere
 
Prispevkov: 96
Pridružen: 27. jun 2009 12:57
Kraj: Ljubljana

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a Penny dne 11. okt 2010 10:34

cavalli je napisal/-a:al pa tale naš Pato (Milanista per siempre), k prav da nebo prestopu v noben drug klub, vendar če bi šlo za barcelono bi šel takoj!!!


Ne vem kje si to prebral? Pato je reku, da mu je v redu v Milanu, če bo pa kdajkoli zapustil klub, bi šel pa samo v Barco. Poleg tega gre v primeru Pata vseeno ta Brazilca, torej tujca... Jasno je, da tip ne bo celo kariero pri nas. Če je Kaka šel, ki je zganjal ne vem kaj vse in se ob vsakem golu trepljal po grbu, potem bo šel vsak...
Uporabniški avatar
Penny
Milan v krvi
 
Prispevkov: 2327
Pridružen: 23. jun 2009 22:36

Re: Mercato 2011

OdgovorNapisal/-a ricardokaka dne 12. okt 2010 14:44

Kaka je sporočil v intervjuju, da bo do poletnega prestopnega roka ostal v Madridu, naprej pa se bo še vse videlo sproti kako in kaj. Saj pravi da bo decembra spet lahko igral , in da je redno v stiku s trenerjem Mourinihem.
Uporabniški avatar
ricardokaka
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 632
Pridružen: 26. jun 2009 16:51
Kraj: križe-gorenjska

Naslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron