Vaš mercato 2009/2010

Splošna debata o prestopih igralcev v Milan.

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Desperado dne 08. avg 2009 13:31

Inzaghi, vse lepo in prav z nostalgijo. Pero kot je opazil tudi Korencek, tvoj plan pusca. Ker poanta je bla naredit mercato da bi bil potem na koncu konto nekje na nuli oziroma pozitivi. Minusa nisi kej preveč pokrival, tko da to je bolj FAIL. In tisto Flamini desni bok je totalen NO-NO. Pero pohvale za trud da si napisal plan, za druge pa še čakamo...
Uporabniški avatar
Desperado
Častni član foruma
 
Prispevkov: 1191
Pridružen: 24. jun 2009 19:07
Kraj: O-bala

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Inzaghi dne 08. avg 2009 15:15

No potem pa pustmo nostalgijo ob strani. Kaka gre. Zdej odgovor Falmini noče na bok zame ni razlog, da se ga tja ne postavi, če igra dobro. In igral je dobro. Torej imam čisto lepo 4 igralce za na boke. 4 je Albertazzi. Al pa Janku ker po novem palnu se ga ni potrebno znebit. Poleg tega, še eden centralni branilec more pridet ker z Nesto ne vem če bo zdržal celo sezono. Zdej res ne vem kaj bi nareud z R80 oz. s kom bi ga nadomestil. Kakšna ideja?

Torej pod črto Huntelaar in Santacroce prideta. Onyewu stran.
Inzaghi
Milanov mladinec
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 04. jul 2009 13:02

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 08. avg 2009 16:06

Inzaghi če igralec reče ne je NE. Tako kot če bi kaka rekel da NE gre v Real, potem tu tudi klub ne bi mogel ničesar. Flamini je kazal dobre predstave tudi na sredini in ker ni bilo za na desno stran nobenega zaradi poškodb itd. je pač zaigral tam. Sedaj ne moreš imeti izgovora da tam nimaš igralca in mora tam igrati Flamini, če ga nimaš ga pač kupi. Flamini je vezni igralec in ne rabi pod nobenim pogojem igrat v obrambi, zato ker je tebi toliko bolj pomembno kupiti Santacroceja, namesto da za ta denar kupiš bočnega (centralnih je dovolj v Milanu).
Pa nevem v čem je razlog da nočeš Onyewuja hočeš pa Santacroceja? Ok, res je Santacroce boljši, sam zakaj bi njega kupoval (če potem ni denarja za boke), če pa lahko dobiš Onyewuja + novega bočnega igralca?
Na bokih imaš torej zaenkrat: Zambrotto (Ok, lahko s težkim srcem gledamo njega v začetni postavi Milana), Anotninnija (ni problema dokler igra dobro), Jankulovskega (preslab, kvečjemu rezerva) in Albertazzija (premlad da bi bil za začetno posatvo), ter Odda (ne bom kaj o njem preveč pisal). Lahko daš Zambrotto in Antoninnija v začetno ni take hude panike, sam če se kdo poškoduje oz. nasplošno nimaš pravih zamenjav za njiju in je potrebno kupiti res enega bočnega igralca. To kažejo tudi pripravljalne tekme, da smo ZELO slabi na bokih v obrambi.
Na trenutni kader, ki ga imamo potrebujemo samo še 1 bočnega (ali pa morda dva) pa je vse zadovoljivo. Lahko pa prodamo kakšnega Odda ali Jankulovskega.
Tebi so všeč Kaka, Santacroce in Huntelaar vendar ni denarja za še enega centralnega. Razen če prodaš R80 in pripelješ potem Santacroceja, sam bo zamenjavo za Ronaldinha težje najti. Onyewuja lahko zaradi mene odmisliš, ker ga še ni bilo v Milanu pred tem prestopnim rokom. No R80 lahko nadomestijo .... praktično nobeden, ki je pod 20 mio € (razen kakšen maldinec, ki nima velikih tekem za sabo).
Zadnjič spremenil korencek66, dne 08. avg 2009 16:10, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a gattuso dne 08. avg 2009 16:08

Mah tukaj se najde marsikatera dobra ideja,in,ko človek pogleda z drugega zornega kota,vseeno ni tako lahko,če si naprimer sam lastnik kluba,obenem naredi neko ravnotežje v financah,ter razveseli navijače,ter jim daj upanja,da je vredno hoditi na tekme,ter navijati..hja ne bo šlo tako zlahka.Mene samo nekaj zanima in to je to,da ne razumem,kako lahko nasploh angleški klubi,predvsem ti večji klubi,nakupujejo igralce,ter ne vem kaj vse,a imajo 5x večji minus kot smo mi in je zelo malo tega zaslediti,da bi kdo na veliko jamral.Tega ne bom nikoli prav razumel,tako,da prosim naj mi nekdo razloži,ki je bolj na tekočem s tem.
Sicer pa jaz verjamem,da neke pozitvne spremembe bodo in so v klubu,pa čeprav niso tako opazne,vendar na koncu koncev je edino kar nam preostane upanje,ter podpora klubu,za katerega navijamo!
gattuso
Milanov trener
 
Prispevkov: 710
Pridružen: 25. jun 2009 22:48

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Inzaghi dne 08. avg 2009 19:17

Hm, jest sem izhajal iz dejstva, da je bil Serginho tut vezist, pa se je v obrambi dobro znašel. Drugače pa trener postavlja igralce in tle ni demokracije, da si bo vsak igralec zmišljeval in se bunil. Drugo pa je, če je igralec na novi poziciji uspešen oz. igra zadovoljivo.

Zdej okrepitve so potrebne pontemtakem na 3 mestih 1 napadalec, 1 krilo in 1 centralni. Za večino na forumu centralni niso problem. Jaz se pa bojim, da če se Silva al pa Nesta poškoduje smo v riti oz. samo upamo lahko, da bo Bonera v formi al pa starček Favalli.
Inzaghi
Milanov mladinec
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 04. jul 2009 13:02

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 08. avg 2009 19:20

Tvoj starček Favalli je profesor za marsikoga. Poleg tega, on je levi bočni, ne vem kdaj sem ga videl igrat na center poziciji.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Desperado dne 08. avg 2009 19:55

Leonardo je napisal/-a:Tvoj starček Favalli je profesor za marsikoga. Poleg tega, on je levi bočni, ne vem kdaj sem ga videl igrat na center poziciji.


Emm lani? =) Na boku je bil pa potem Jankulovski... Kar spomni se. Nesta out, potem je pa še Kaladze se poškodoval. Ring any bells?
Sploh pa, Bonera in Oguchi bi se mogla borit za menjavo obeh centralnih standardnih-Nesta + Thiago.
Uporabniški avatar
Desperado
Častni član foruma
 
Prispevkov: 1191
Pridružen: 24. jun 2009 19:07
Kraj: O-bala

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Crudeli dne 08. avg 2009 20:41

my bad :worried: nekej me še mede.. se vidi da danes nismo hitro šli spat. mi pa še zmeraj ni jasno zakaj se mi zdi da ga nisem gledal na cbju? Mogoče za to ker smo igrali fm preveč, pa ga imam na lbju:P.
Uporabniški avatar
Crudeli
Administratorji strani
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: 21. jun 2009 16:31

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a korencek66 dne 09. avg 2009 16:47

Novice glede prestopov:

Bale
Gareth (zastopnik Balea) pravi da se Milan zanima za igralca. Peppino Tirri pa trdi da uradne ponudbe še ni bilo. Bale naj bi stal okrog Ł12million (koliko € je to, neznam povedati). Kakorkoli upajmo da se stvari premaknejo naprej in da Bale morda pride v Milano.

Luis Fabiano
Sam ne razmišlja več o AC Milanu. Toda Milan bi naj potem ko je pripeljal Huntelaarja še 1x poslal ponudbo zanj, toda Sevilla ne odstopa od svoje cene. Milan ponuja 14 milijonov €, Sevilla pa zahteva 26 milijonov €.

Pato
Chelsea želi Alexandrea Pata. Ponudili naj bi 52 milijonov € in ga posodili nazaj v prihajajoči sezoni. (?) Toda vodstvo Milana je zavrnilo ponudbo, to piše tudi na www.acmilan.si. Vodstvo trdi tudi da nismo prejeli nobene ponudbe za Pata (upam da res) in da absolutno ostaja na San Siru.
Drugi viri: ni naprodaj, Chelsejeva ponudba
Uporabniški avatar
korencek66
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 891
Pridružen: 26. jun 2009 13:42

Re: Vaš mercato 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Sloma27 dne 09. avg 2009 18:36

Fora je v tem da naj bi Pato šel v Chelsea naslednje leto in letos naj bi bil posojen Milanu,da si lahko Milan najde mirno zamenjavo...sam kaj ko jaz temu ne verjamem nič!!!
Uporabniški avatar
Sloma27
Član Kluba navijačev
 
Prispevkov: 1253
Pridružen: 02. jul 2009 10:30
Kraj: PIRAN

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prestopi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron